Спортивне життя школи

Н у м о,  х л о п ц і !!!

26 лютого 2013 року в спортивному залі нашої школи відбулося спортивне свято "Нумо, хлопці!", приурочене Дню Захісника Вітчизни.
       В заході прийняли участь хлопці 9-11 класів. Кожен учасник мав смогу продемонструвати свої швидкісно-силові навички, своє вміння чистити картоплю, вміння орієнтуватися в складних життєвих умовах і звичайно кожен з хлопців мав змогу відчути на собі, як складно бути вагітною жінкою). Треба визнати, що всі учасники продемонстрували дуже гарні результати, ну а дівчата побачили, що наши хлопці можуть дати собі раду на кухні біля плити!
       Після завершення всієї конкурсної програми головний суддя змагань, директор Клавдія Володимірівна також визнала, що в нас дуже талановиті хлопці та підвила підсумки, за результатами яких найкраще з усіма завданнями впорались учні 11 класу - вони зайняли первше місце, слідом за ними розташувалися хлопці 9 класу, ну і бронзовими призерами стали учні 10 класу.
Адміністрація школи і все шкільне самоврядування щиро вітає всіх хлопців нашої школи з Днем Захісника Вітчизни!